Restaurace Labyrint

V areálu školy je školní restaurace Labyrint, kde jsou v rámci praktické výuky poskytovány různé gastronomické služby. Všechny jsou prováděny zkušenými pracovníky a žáky pod dohledem svých pedagogů.

Ve školní restauraci poskytujeme obědy svým žákům, zaměstnancům a široké veřejnosti. Objednávání stravy žáků se děje individuálně nákupem stravenek v elektronickém systému Z-WARE přes terminál ve škole nebo na stránce iCanteen. Pro žáky a zaměstnance školy jsou denně vařena dvě jídla na výběr. Součástí jídla podávaného ve školní jídelně je polévka, hlavní jídlo, nápoj a příležitostně salát, zákusek nebo ovoce. Široká veřejnost má na výběr ze čtyř jídel. V rámci praktické výuky je jídlo strávníkům servírováno žáky pod dohledem učitelky odborné praxe.

Aktuální polední MENU

Otevřeno je od pondělí do pátku 11:00 – 13:45
Restaurace přijímá platební karty a poukázky Sodexo, Chèque déjeuner, Ticket Restaurant a Naše stravenka.

Provoz restaurace se řídí aktuálními pokyny MZČR.

Restaurace je také vyhledávána pro pořádání firemních či rodinných oslav a společenských akcí – uspořádáme pro Vás svatební, smuteční, narozeninové oslavy, setkání abiturientů, prezentace firem, bankety apod. Objednávky přijímá p. Věra Kouřilová. Obsluha je kromě vrchního číšníka prováděna žáky v rámci odborné přípravy pod dohledem odborného učitele nebo vrchního číšníka.
Jako bonus k příznivým cenám mnohdy dostanete i úsměv obsluhujících žáků, byť někdy nesmělý či omluvný.